sobota, 13 maja 2017

Canpol Babies - wielkie testowanie i blogosfera

Ostatnio sprzyja mi wielkie szczęście i mam przyjemność testowania świetnych produktów firmy Canpol Babies. W sumie, gdzie się nie rozejrzę widzę ich produkty, a mają bardzo szeroki asortyment!
Z racji tego, że w rodzinie i wśród znajomych mam sporo dzieci, a ja zawsze byłam etatową nianią, logo Canpol przewijało mi się przed oczami już bardzo dawno.


Od niedawna udało mi się testować kilka rzeczy z Canpol Babies. Mi albo moim koleżankom i kuzynkom - jestem teraz ulubioną ciocią, która rozdaje prezenty :) Ale jak to mówią - dobro wraca!
I powiem szczerze, że jesteśmy bardzo zadowolone. Produkty są na prawdę bardzo wysokiej jakości, a i cenowo przystępne. Często też bywają w promocjach. Wczoraj np. natrafiłam na smoczki do butelek w śmiesznej cenie 1,80 zł za 2 sztuki - kupiłam zapas, wiadomo trzeba je często wymieniać, a część sprezentuję :)

Do tej pory otrzymałam do testów już bardzo wiele rzeczy (ja, albo osoby przeze mnie obdarowane):

* Laktator manualny; wkładki laktacyjne; wielofunkcyjne, chłonne podkłady higieniczne; podkłady poporodowe:* Zestaw kubków treningowych, butelek, kubek niekapek i termoopakowanie:Produkty, które otrzymałam są wysokiej jakości, wygodne, bezpieczne i ładne :)
Nie dosyć, że są też w niezłych cenach to jeszcze można je otrzymać za darmo. Na stronie internetowej Canpol Babies co miesiąc nagradzane są pomocne mamy, często są też organizowane różne konkursy.
Blogujące Mamy dodatkowo mogą zgłaszać się na Blogosferze (KLIK) do testowania i urządzania konkursów z nagrodami pochodzącymi od firmy. Świetna opcja!
W każdym miesiącu można wygrać świetne nagrody! Osobiście na prawdę polecam i sama się zgłaszam :)

Pozdrawiam
Iza

2 komentarze:

  1. Oby i tym razem się udało. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki :) też mam taką nadzieję - może tym razem mi uda się zorganizować konkurs :)

      Usuń