czwartek, 20 kwietnia 2017

Warsztaty robienia abażurów

Jakiś czas temu miałam przyjemność uczestniczyć we wspaniałych warsztatach, mianowicie warsztatach robienia abażurów zorganizowanych przez Lub design i Grey Shade Lamps.
To już moje kolejne spotkanie z Lub design - opisywałam Wam kiedyś szycie fartuszków i kapci. Lub design to wspaniale miejsce, które tworzą wspaniali ludzie.

Na warsztatach robienia abażurów mieliśmy spory wybór materiałów, oczywiście ja nie byłabym sobą, gdybym nie wybrała takiego z motywem ptasim ;)


Jeżeli posiadamy odpowiednie materiały - zrobienie abażuru jest na prawdę proste.
Zestaw, z którego korzystaliśmy podczas warsztatów jest do kupienia na stronie Color-mercado. Są tam tez przepiękne tkaniny w super cenie, więc pewnie na coś się skuszę ;)

Nieskromnie powiem, że mój abażur prezentuje się fantastycznie!


Podczas pracy:

Zdjęcie ze strony Grey Shade Lamps

Nowy abażur docelowo będzie zamontowany do drewnianej lampki, którą muszę zrobić, ponieważ na chwilę obecną mam tylko podstawę. Podstawę robił jeszcze mój tata i jest bardzo podobna do tej, którą już kiedyś przerabiałam i pokazywałam TU.

Nowe życie można także nadać staremu abażurowi, zmieniając tylko materiał. Myślę, że mój kolorowy abażur szybko mi się nie znudzi i nie będę go odświeżać ;)

Pozdrawiam serdecznie
Iza

1 komentarz:

  1. Piękny, taki wiosenny. Muszę podpatrzeć jak się to robi, bo chcę odświeżyć aż 5 małych abażurów przy lampie.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń